24 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

13663*** müşteri hesap numaralı banka müşterisiyim. Hesabımda düzenli olarak ödenen 3 tane otomatik ödeme talimatım var ve bu talimatları yeni vermedim en az 7-8 ay önce vermiştim. Banka bireysel müşterilerine 2 adet otomatik talimat vermesi halinde hesap işletim ücreti almayacağını resmi internet sitesinde duyurmasına rağmen benden hesap işletim ücreti olarak 08/01/2014 tarihinde 58 TL ücret kesmiştir.

Bu durumu Garanti Bankası haklı müşteri hattına anlattım ama benim istisna kapsamı dışında olduğumu mail yoluyla belirttiler. Oysaki benim üç adet fatura talimatımı vereli 6 ayı geçti. zaten talimatı verirken 6 ay önce banka Niğde merkez müşteri sorumlusu bir daha alınmayacağını beyan etmişti.

İlhan 53 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz İlhan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön