23 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Garanti Bankası vadesiz TL Hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında, 12/01/14 ve 22/01/14 tarihlerinde iki parça çekilen toplam 58 liranın iadesini talep ediyorum. Aksi taktirde hukuksal yollara başvurup bankanızda hesabımı kapatacağım. 4070 sayılı tüketici kanununun madde 6 uyarınca böyle bir hakkımız var gereğini en kısa zamanda yapmanızı talep ediyorum.

Kullanıma uygun hesap ücreti hesaplanmaması, şirket olarak çok kullanan ile kişisel olarak orta ila az düzeyde kullananla aynı kesintinin yapılmasının haksızlık olduğunu düşüncesindeyim. Bu konuda da bir düzenlenmenin yapılmasını talep ediyorum.

Leyla 40 Okunma

Cevaplar

  • Leyla 28 Ocak 2014

    Kopyala yapıştır maili cevap çözüm değildir. Kendini haklı çıkarma adına ezbere bir yazıdan niye memnun kalayım?

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Leyla İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön