22 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

05/09/2007 tarihinden beri kullandığım, hiçbir şikayetim bulunmayan ve hiçbir problem yaşamadığım, bu güne kadar da hesap işletim ücreti alınmayan hesabım için Ocak 2014'te 58 TL'lik bir hesap işletim ücreti çekildi. Garanti Bankası Haklı Müşteri Hattı'na ilgili ücret için başvuruda bulundum ve bunun iptal edilmesini istedim. Fakat aldığım cevabı tahmin edebilirsiniz. Telefon ile arayarak da durumu belirttim fakat yapılacak bir şey olmadığını bilgilendirmenin yapıldığını belirttiler. Hiçbir bilgilendirmenin ulaşmadığını söylediğimde de mesaj atılmış size ulaşmış dediler. Bu ücret tamamiyle haksız hele ki 58 TL nedir bu neyin ücreti?

Ali 39 Okunma

Cevaplar

  • Ali28 Ocak 2014

    Hiçbir arama yapılmadı, ilgilenilmedi, Garanti Bankası'nın ilk defa çözüm üretmekle ilgili bu kadar sessiz kaldığını görüyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Ali Kerem Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön