18 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Garanti Bankası nezdinde benden kesilen hesap işletim ücretini talep etmekteyim. Bünyenizde çalışan 200*** sicil numaralı D. Hanım ve 42553 sicil numaralı D. Hanım ile saat 19:50 itibari ile görüşerek şikayetimi dile getirdim. Kendilerinden başka biri ile görüşmek istediğimde sanki yönetici kendileriymiş gibi başkasına da aktarmamakta direttiler. Bu kişilerden şikayetçiyim ve hesap kesim ücretimin kesinlikle iadesini talep ediyorum. Yıllarca bünyenizde müşteriniz olan bir bireyim , umarım talebim değerlendirilmeye alınır. Aksi taktirde şikayetlerimi üst mercilere iletmekten çekinmeyeceğim.

Fethi 78 Okunma

Cevaplar

  • Fethi 21 Ocak 2014

    Müşterinizi dikkate almıyorsunuz sanırım , bana herhangi bir dönüş olmadı. Müşteri memnuniyeti gerçekten ayaklar altında. Şikayetimi size yaparak bir sonuca erişemedim ve buraya gerçekleştirdim ama buradan da bir yanıt alamıyorum sanırım. Sizi seçtiğim için uzun yılların pişmanlığını hissedeceğimi hiç düşünmemiştim. Verdiğiniz değerden dolayı gerçekten teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Fethi A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön