Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Harun A. |

Garanti Bankası'nın maaş müşterisiyim, kurumumdan aldığım resmi yazı ile hesap açmaya gittim anlaşmaya bağlı hesap işletim ücreti alınmaması gerekirken ücret alınıyor ve iade talebinde bulundum halen iadesi yapılmıyor ve bu konuda bilinçli olarak süründürüldüğümü düşünüyorum.

Resmi yazıyla maaş müşteri olduğumu belirttiği halde kesinti yapılmasının da benden alınmış haksız bir kazanç olduğu kanaatindeyim. Yapılan anlaşma gereği maaş müşterisi olarak kaydımın alınması gerekirken almayan personelinizden şikayetçiyim.

Şubenize ulaşmada problem yaşamaktayım ayrıca sesli yanıt ile çalışan sisteminizden hiç memnun kalmadığımı belirtmek isterim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun A.
  06 Ocak
  11:12

  Halen beklenen değişiklik olmamıştır. Sadece aranıp ilgilenileceği söylendi ancak herhangi bir durum değişikliği olmamıştır.

 • Harun A.
  06 Ocak
  10:59

  Günler geçti halen aynı yerdeyiz haklı müşteri hattını aradım buradan şikayet yazdım, sadece beni arayan sakin konuşma tarzı ile ilgileneceğini ancak ilşgilenilen bişey yok halen şubedeki ilgiliye ulaşamıyor ve şube müdürüne bağlayın dedim bir türlü iletişime açık olamadılar.

 • 31 Aralık
  16:15

  Müşterimiz Sn. Harun A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş