23 Mart 2013

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alınması!

Temmuz ayında Garanti bankasından maaş hesabı ve kredi kartı açtırmıştım.Maaş ödenen banka değiştiği için Garanti bankasından işlem yapmayı kestim.Geçen ay eşimin üzerine kayıtlı vadesiz hesaptan hesap kesim ücreti alındığı için telefon bankacılığı ile görüşüp kredi kartımı iptal ettim.Banka kartı için ertesi gün şubeden iptal etmeye karar verdim.

Ama şubeye gittiğimde o gün hesap kesim ücreti alındığını gördüm ve bu kadarına da pes dedim. Burdan Garanti bankası çalışanlarını tebrik ediyorum çok iyi çalışıyorlar.Garanti bankasına tüketici hakları biriminde şikayette bulunacağım.

İsmet 45 Okunma

Cevaplar

  • İsmet27 Mart 2013

    Dün Garanti Bankası haklı müşteri hattı ile tarafıma hesap işletim ücretinin geri iadesi gerçekleşti.Buradan şikayetvar.com'a teşekkür ederim.Paranın geri iade edilmesi haklı olduğumun göstergesidir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön