Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alındı!

Abdurrahim T. |

Ben 2010 yılında Garanti Bankası Suburcu şubesinden konut kredisi kullandım. İlk kredi verildiğinde alınan sigorta ücretlerinin 4 yıllık olduğunu ve bir daha alınmayacağını söylediler. 2012 yılının aralık ayına kadar herhangi bir ücret talep etmediler. Benim hesabımdaki paraların eksildiğini görünce şubeye başvurdum. Hesap işletim ücreti dediler otomatik ödemem var dedim faturalar Atm'den bazıları manuel ödenmiş onun için kesilmiş dediler.

Halbuki ilk faturamı şube ödemedi bende Atm'den manuel ödedim 96 tl hesap işletim ücreti kestiler şimdide 132 tl'lik 2 yıllık Dask ücreti adı altında para istemekteler. 2011 ve 2012 yıllarına ait mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdurrahim T.
  19 Mayıs
  20:26

  bankanızdan bana ulaşıldı; fakat sadece 2012 2. döneme ait hesap işletim ücretinin iade edileceğini söylediler. 1. döneme ait hesap işletim ücretinin ödenmeyeceğini söylediler. bunun da ödenmesi ve hesabımda görülen 132 tl olarak görülen sigorta parasının silinmesini istiyorum. aksi takdirde bana 2011 ve 2012 yıllarına ait DASK poliçelerinin adresime gönderilmesini istiyorum. Abdurrahim TEKKILIÇ

 • 17 Mayıs
  17:30

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında,

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.

  Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  T.GARANTİ BANKASI A.Ş.