09 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı İade Etmiyor!

Garanti Bankası, hesabımdan çekilen hesap işletim ücretinin " 2 adet faturanın otomatik ödeme talimatı" verilmemesinden dolayı iadesi yapılamayacağı belirtildi. Bunun üzerine Türkiye Bankalar Birliği müşteri şikayetleri hakem heyeti' ne başvurusu yapılması için form doldurulmuş ve heyete verilmiştir. Bakalım kim haklı ?

Emrah 33 Okunma

Cevaplar

  • Emrah 10 Ocak 2014

    Banka tarafıma geri bildirim yapıp " bu parayı geri alamassınız yasal işlemlerinizi kullanabilirsiniz" Garanti bankası haklı müşteri hattı değil garanti bankası haklı banka hakkı galiba.. müşteri herzaman haksız..

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Emrah Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön