Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı İade Etmiyor!

Emrah Ç. |

Garanti Bankası, hesabımdan çekilen hesap işletim ücretinin " 2 adet faturanın otomatik ödeme talimatı" verilmemesinden dolayı iadesi yapılamayacağı belirtildi. Bunun üzerine Türkiye Bankalar Birliği müşteri şikayetleri hakem heyeti' ne başvurusu yapılması için form doldurulmuş ve heyete verilmiştir. Bakalım kim haklı ?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah Ç.
  10 Ocak
  11:10

  Banka tarafıma geri bildirim yapıp " bu parayı geri alamassınız yasal işlemlerinizi kullanabilirsiniz" Garanti bankası haklı müşteri hattı değil garanti bankası haklı banka hakkı galiba.. müşteri herzaman haksız..

 • 09 Ocak
  09:18

  Müşterimiz Sn. Emrah Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş