Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Hakan U. |

3 yıldır kullanmadığım hesabıma 57 TL hesap işletim ücreti yansıtmışlar. 3 yıldır Garanti Bankasının önünden bile geçmedim, hiç borcum yoktu, hiçbir işlem yapmadım, durup dururken hesap işletim ücreti çıkartmışlar, bu ne demek oluyor nasıl bir ülkede yaşıyoruz.

Bankayı arıyorum müşteri numarası istiyor, müşteri numaram yok tuşluyorum, kart numarası soruyor, kart numaram yok kartım bile yok yani. Kayıp çalıntı biriminde H**** isminde bir şahıs var telefonu açtı ve sert sert konuştu dövecek gibi, durumu anlattığım halde bana yardımcı olmadı. En yakın şube bana 70 km uzaklıkta, bunun bedelini kim karşılayacak. Bu bankalar artık iyice suyunu çıkardılar, birileri bunlara dur demeli.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan U.
  18 Kasım
  05:57

  Karşılaştığım problemle ilgili müşteri hizmetleri sıkıntımı giderdi ve hesabı kullanmadığım takdirde bu paranın benden kesilmeyeceğini söyledi, ben hesabı kullanmayacağım için problemim giderilmiş oldu.

 • 14 Kasım
  13:55

  Müşterimiz Sn. Hakan U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş