07 Nisan 2016

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı...

Garanti Bankası'nda, maaş hesabım ve 4 tane otomatik ödeme talimatım var. Yatırım hesabı açtım, hisse senedi alımı için, bana eğer hesap işletim ücreti alınmasını istemiyorsanız 3 tane otomatik ödeme talimatı vermem gerektiği söylendi. Zaten kendilerinde gerek olmamasına rağmen 4 tane olduğunu söylememe rağmen kabul etmediler. Neyse dedim, ve normal hesabımdan yatırım hesabına 3 tane aktardım.
Buna rağmen yinede bende hesap işletim ücreti kesildi. Sebebini sorduğumda en az 6 ay düzenli otomatik ödeme olmalı dediler. Yani 6 ay dolmadığı için kesmişler. Öncelikle böyle bir şey söylenmedi. İkinci olarak zaten otomatik ödemelerim sizdeydi. Para kesmek için müşteriyi saf yerine koymanızı hazmedemiyorum. Miktarın önemi yok ama kesilen paranın iadesini istiyorum. Vermezseniz tutar ne olursa olsun yasal yollardan almak için uğraşacağım.
Garanti.com'da ki itirazıma yeterli cevap gelmedi.

Selçuk 109 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk12 Nisan 2016

    Garanti Banka'sı "Garantiye Sor, " ve 212 'li numarayı aradığımda yardımcı olmuyorlar. Tüketici mahkemesine gideceğim. Paranın önemi yok ama beni enayi yerine koymalarını kabul etmiyorum. Faizine kadar talep edeceğim. Hukuksal zaten herkesin ödemesini geri aldığı bir zamanda, bu şekilde bankanın diretmesine anlam veremiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. Selçuk F. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön