02 Ağustos 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Garanti Bankasından banka kartıma kredi borcumu ödemek için 200 tl yatırdım. İnternet şubesine girdiğimde 57.01 tl hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm. Kredi borcumu bu yüzden 57 tl eksik ödedim ve bu yüzden faiz alınacak. Üstelik benden habersiz bu ücretin kesilmesi ve böyle bir ücretin alınması beni mağdur etti.

Müşteri hizmetlerini aradım ve bana hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. Tekrar para yatırmanız gerekiyor gibi neredeyse alaya alacak şeyler söylediler. Banka kartımı hemen iptal ettirdim. Kredi kartınıda borcunu bitirir bitirmez hemen iptal edeceğim. Bu ücretin geri iade edilmesini istiyorum. Hiç kullanılmayan bir banka kartı için 57.01 tl hesap işletim ücreti alınması saçmalık.

Ali 228 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimiz Ali A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön