30 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı

Garanti Bankası maaş müşterisi olduğum banka müşteri numaram 225*** no'lu hesabımda 58 TL hesap işletim ücreti kesilmiş. Benim bu bankada bir miktar param var ve yatırım yapıyorum ve kredi kartını da kullanıyorum. Param iade edilmez ise sizinle çalışmayı bırakacağım ve Tüketici Hakem heyetine başvuracağımı bildiririm.

Ayrıca borsa hesabı açarken bağlı bulunduğum şube temsilcisi sizden hesap işletim ücreti alanmayacağını söyledi. Bugün telefonla görüşmemde size mail atacağını bildirdi. Bu paranın daha önceden kesileceğini müşteri temsilcisi bana söyleseydi kesinlikle hesap açmazdım başka bankamı yok bu işlerden ücreti almayan bankalar var. Haksız yere kesilen 58 TL hesabıma geri yatırılmasını istiyorum.

Özkan 67 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz Özkan S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön