09 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Uzun zamanlardan beri Garanti Bankası ile faal olarak çalışmaktayım. Her sene hesap işletim ücreti adı altında ücret kesiliyor ve bunun kesilmemesi için otomatik ödeme talimatı vermemi istiyorlar. İş yeri sahibi olmam neticesinde birkaç banka ile çalışmaktayım. Her birine 2 şer tane fatura verecek faturam kalmadı ve hesap işletim ücreti kesiliyor. Diğer çalıştığım bankalar otomatik ödeme talimatı verdiğimde hemen geçmiş dönemlerde dahil kesilen ödemeleri iade ettiler.

Ancak Garanti Bankası iade etmeyeceklerini söylediler. Bende tüm hesaplarımı kapatıp çalışmayacağımı söyledim ve yarından itibaren Garanti bankası bu iadelerimi göndermezse çalışmalarımı bitireceğim ve hesaplarımı kapatacağım.

Ersin 31 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Ersin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön