05 Eylül 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Adı Altında Kesilen Para!

4 yıldır öğrenci hesabı olarak kullandığım vadesiz hesabımdan ''hesap işletim ücreti'' adı altında 63.50 TL kesildi. Alo Garantiye öğrenciyim dedim geri iade ederler dediler ama şu anda alo Garanti kullanımım kapalı imiş hayret!

Bankadaki müşteri temsilcilerinden bahsetmiyorum bile sonuç olarak hesabımı kapatmış bulunmaktayım. Bu ücretin tarafıma iadesini istiyorum aksi halde tüketici hakem heyeti vs. Yollarla alacağım ayrıca da Cumhuriyet başsavcılığına benim iyiliğim için saklanan konuşmaların incelenmesi ve tarafıma haber verilmeden yapılan bu işlemin sorumlusunun bulunup cezalandırılması için dilekçe vereceğim.

Seyfullah 34 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Seyfullah K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön