03 Eylül 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti 63,50 TL Aldı.

Bankanın maaş müşterisiyim ama her nasıl oluyorsa bankada iki hesabım daha var aynı şube de TL hesabı olarak. Bu hesapları benim isteyerek açtırmam mümkün değil. Kredi kullandırmak için açtırdıklarını düşünüyorum. Bu yıllardır kullanılmayan iki hesaptan birine dün gayri ihtiyari bir para gönderdim ve anında 63.50 TL hesap işletim ücreti adı altında para kestiler.

Şubeyi aradım daha sonra müşteri hizmetlerini aradım ama nafile sizi dinleyip dinleyip geri veremeyiz diyor ve sinir bozucu bir şekilde başka bir arzunuz diye soruyorlar.
Aktif olarak kullanmadığım bu hesaplar için ben neden hesap işletim ücreti ödüyorum.

Çağdaş 34 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Çağdaş Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön