06 Temmuz 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti 63,50 TL Aldı!

Garanti Bankası maaş müşteri olduğum halde sırf ilgili hesap dışında birikim hesabı açtırıp kendi bankalarını kullandığım için banka beni cezalandırarak ilgili ortak birikim hesabımdan 63.50 TL hesap işlem ücreti kesmiştir. Bu durum gerçekten rahatsız edici ve son derece mantıksız bir uygulamadır.

Kadıköy şubesinden bir bayanla yaptığım görüşmede de ilgili hesabımı iptal edeceğimi maaş hesabı (mecburi) dışında bankalarıyla çalışmak istemediğimi bu durumun çok saçma bir durum olduğunu bilhassa belirttim. Bu siteden geri bildirim alamazsam tüketici hakları hakem heyetine ve BDDK'ya da yazılı başvuruda bulunup bu şikayetimi dile getireceğim.

Simge 142 Okunma

Cevaplar

  • Simge'nin Teşekkür Mesajı07 Temmuz 2015

    Süper ötesi çözümünüz için teşekkür ederim, zahmet oldu.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Simge Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön