Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Ceylan Ş. |

5 yıldır Garanti müşterisiyim. 5 yıldır alınmayan ve ya iade edilen hesap işletim ücretinin bu yıl sadece yarısını iade yaptılar. 110 TL yatırdığım asıl karta 55 TL. 50 TL yatırılan ek karta 20 TL o da puan olarak yatırılan. Kartımı kapatmak istedim fakat bu ödenmesinin zorunlu olduğunu söylüyorlar. Farklı bankadan maaş almama rağmen tüm işlemlerini Garanti Bankası ile yapıyorum. Aynı zamanda otomatik ödemelerim dahi var. Neden böyle yaptılar anlamadım. Her ay düzenli ödemelerim var. Ya kalan hesap ücretinin geri yatırılması ya da kartımı kapatılmasını istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceylan Ş.
  21 Eylül
  14:59

  Arkadaşlar haklı müşteri hattından arıyorlar aynı şeyleri söylüyorlar en iyisi aidatsız farklı bir banka ile çalışmak. Kendileri müşteri kaybeder. Sadece.

 • 18 Eylül
  09:07

  Değerli müşterimiz,

  İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)

  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu

  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu
  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş