12 Haziran 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Garanti Bankası 10.06.2015 tarihinde hesabımdan 54,31 TL hesap işletim ücreti kesmiş. 2 tane otomatik ödeme talimatım var. Geri ödenmesini istiyorum ödenmezse Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

Uygar 440 Okunma

Cevaplar

  • Uygar14 Temmuz 2015

    Dekontlardan birini buldum. Yarın başvuracağım hakem heyetinee

  • Uygar11 Temmuz 2015

    Hesap işletim ücreti aldıkları için Garanti Bankası'nda bulunan hesabımı kapattım. Ne yazık ki salaklık yaptım. Hesap işletim ücreti aldıkları dekontların çıktısını almadan hesaımı kapattırdım. Dekont verebilmeleri içinde arşiv ücreti istiyorlar şimdi de. Tüketici Hakem Heyetide benden hesap işletim ücretlerinin dekontunu istiyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Uygar Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön