Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Sercan C. |

Yıllardır çalışmış olduğum ve ayda 5 - 10 bin TL işlem hacmim olan vadesiz hesabımdan yılda 2 defa hesap işletim ücreti kesilmektedir. Ben 5 bankayla çalışmamı Garanti Bankası'nın güzel ve hoşgörülü tavrı ve akıllı çalışmaları için bıraktım. Bir tek Garanti Bankası ile çalışıyorum. Ama müşteri temsilcisi ile görüştüğümde bana söylediği bu konuda bir şey yapamayız.

2 adet otomatik ödeme talimatı verin oluyor. Benim kaç tane faturam var ki. Hem kredi kartıma otomatik ödeme vereyim. Hem de vadesiz hesabıma. Diğer bir çok banka benden bunu almıyordu ama ben yine de sizinle çalışmayı seçtim. Bu konu çözüme ulaşmalı ve hesap işletim ücreti geri iade edilmelidir.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sercan C.
  08 Nisan
  11:35

  Ve size son teklifim şu olacak, bana bu sefer iade ederseniz, ben de sizin gibi saygın bir firma ile çalışmaya devam edeceğim ve sizin istediğiniz gibi hesabıma 2 adet otomatik ödeme talimatı vereceğim. Ama yardımcı olmaz ve alınan haksız ücreti iade etmezseniz. her şeyi yakıp gideceğiz.

 • Sercan C.
  08 Nisan
  11:28

  Beni arayan müşteri temsilciniz bana hiçbir şekilde yardımcı olmamıştır. Bana sacede bildiğim yukarıda yazmış olduğum cümleleri tekrar etmiştir. Ben bir mali müşavir olarak, zaten bu konularda yeterince bilgiye sahibim benim istediğim Çözümdür. Sadece konuşmak için arayan ve bana yardımcı olamayacağını söyleyen bir banka olamaz. Eğer hala bir çözüm olmayacaksa hesabımı kapatacağım. 2014 yılına bakarsanız hesabıma hayli yüksek giriş ve çıkışlar olmuştur. İşlem hacmim böylesine yüksek. 4bin TL\'lik Kredi kartımı kullanıp, hemen kısa zamanda sıfırlayan birisiyim. Buna rağmen bana yardımcı olmuyorsanız. Ben ve şirketimizde çalışan arkadaşlarım ve ailem bankanızdan ayrılacağız.!

 • 07 Nisan
  12:05

  Müşterimiz Sn. Sercan C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş