Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti 38 TL!

Aylin Ö. |

Garanti Bankası müşterisi olan benim hesabımdan 38 Türk lirası civarı hesap işletim ücreti kesildi. 10/07/2015 tarihinde ve buna istinaden müşteri iletişim hattından internet üzerinden itiraz etim cevap yok, iki gün sonra tekrar yazdım yine aynı şekil biz size döneriz.

Bu işletim ücretine itiraz sebebim ben maaş hesabı olarak açtırdığım bu hesabı iş değişikliği olunca kapatmak istedim ama banka benden işletim ücreti almayacağını hesabı kapatmama gerek olmadığını söyleyerek karşılıklı anlaştık, sizden ricam benden bu kesilen hesap işletim ücretinin hesabıma yatırılması konusunda yardımcı olmanız.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aylin Ö.
  15 Temmuz
  19:25

  Şikayet var kurumuna teşekkür ederim. Bankaya bu şekilde dönüş yapıyor oda bir gelişme ama hesabımı uygun olduğum zamanda kapatacagım çünkü bankalar çözüm değil her zaman sorun çıkartan kurumlar olmaya devam ediyor.

 • 15 Temmuz
  15:35

  Müşterimiz Sn. Aylin Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş