23 Şubat 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti!

2 otomatik ödeme talimatına hesap işletim ücreti kesilmez dediler ve 4 otomatik ödeme talimatı verdim. Verdiğim talimatların 2'si aralık ayında verildi ve ocak şubat ayları otomatik olarak alındı. Aralık ayında da otomatik ödeme yapılsaydı hesap işletim ücreti kesmezdik geri iadesini yapmıyoruz diye geri bildirim yaptı takım lideri 200278-sicil numaralı F**** Hanım. Bu Garanti Bankasıyla yaşadığım ilk sorun değil ve çözüm bulamıyorum.

Diğer 2 otomatik ödeme talimatımda da 9. ayda otomatik kesim yapmadılar ve bankayı arayıp ödemeyi öyle sağlamak zorunda kaldım. 9. ayda bankayı arayıp ödeme yapmışsınız bu sayılmaz dediler. Para kesmek için bin bir bahane sunan bu bankadan şikayetçiyim!

Haşim 225 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Haşim O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön