15 Ekim 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Garanti Bankası Çeşme Şubesinde çalışmakta olduğum Güvenlik şirketi maaş hesabı açtırmamı 2010 yılında istedi ve Nisan ayı içerisinde Garanti bankası Çeşme Şubesinde hesap açtırdım. 4 yıl boyunca düzenli olarak aynı bankadan maaşımı aldım.

Yeni çıkan Bankacılık kanununda bankada hesap olanlardan hesap işletim ücreti alınacağını duyunca 27. 09. 2014 günü hesabımın kapatılması için Çorum Şubesine başvuruda bulundum imzam ve kayıt bilgilerim alındı. İstanbul'da ikamet eden oğlum bilgim dışında eski hesabıma 100 TL para gönderdiğinde hesabıma gelen paradan 2014 yılı 1. Yarı yıl Hesap işletim ücreti adı altında yalnız elli sekiz TL gönderilen paradan isteğim dışında kesim yapmıştır.

Cevat 231 Okunma

Cevaplar

  • Cevat 20 Ekim 2014

    Ben hesabımın maaş hesabı olarak açıldığını ve kapattığım halde oğlum un hesaba göndermiş olduğu paradan kesilen paramın iadesini arz ve talep etmeme rağmen maaş hesabı değilde normal müşteri durumunda değerlendirildim ve çözüm yolunda hiç bir önerialmadım.Kapısından dahi geçmeyi düşünmüyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimiz Cevat K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön