08 Temmuz 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Evet her altı ayda bir aynı teraneyi yaşamak zorunda kalıyoruz. Yok hesap işletim ücreti keserim yok kesemezsin. Yine banka hesap işletim ücreti kesti ama artık sabrım kalmadı. Yeter! Otomatik ödeme talimatım olduğu halde faturayı ödemeyip hesap işletim ücreti kesmekte ne demektir ey garanti?

Bundan sonra 10 yıl geriye dönük olarak bütün kesilen hesap işletim ücretlerini geri alacağım.Yasal yollara başvuracağım ve size bırakmayacağım. Eski müşterinize bile böyle yap!

Halil 205 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Müşterimiz Halil İbrahim K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön