20 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap işletim Ücreti

Garanti Bankası, 17 Ocak tarihinde hesabımdan hesap işletim ücreti kesti. Bankaya bu miktarı geri ödemesi için mail attım. Bana yazdıkları cevapta maaş hesabı olanlar ile otomatik ödemede 2 adet faturası olan müşterilerden hesap işletim ücreti alınmıyor. Benim Garanti Bankası hesabımda 4 adet otomatik ödeme talimatım var. Buna rağmen benden bu ücreti aldılar.

Bankanın söyledikleri ile yaptıkları uyuşmuyor. Bu miktarın bir an önce geri ödenmesini istiyorum. Aksi takdirde Garanti Bankası ile bütün ilişkimi keseceğim.

Cüneyt 105 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt 01 Şubat 2014

    Bu cevaplar otomatik. Kimse sorunumu çözmedi. 5 adet otomatik ödeme talimatı olmasına rağmen iade edilmedi. Bütün herşeyimi sildim bankadan. Artık kullanmayacağım. Başka banka kullanmaya başladım. Müsait bir zamanda gidip hesabımı da kapatacağım. Teşekkürler Garanti Bankası. Umarım bu paraları çocuklarınızla rahatça yersiniz!

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz Cüneyt K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön