03 Ağustos 2015

Garanti Bankası Hesap İşlem Ücreti Kesintisi Uygulaması.

Benim rahatsız olduğum birkaç konu var. Şimdi olmak üzere hala garantide devam eden bir kredim bulunmaktadır. Biz güveni sizde sağladık ki sizle devam ediyoruz. Ancak dönüp bakıyorum ki 60 küsur TL'lik bir hesap işlem ücreti kesiliyor. Ben ondan dolayı hesabıma para koymuyorum. Bu meblağ ufakta olsa canımı sıkıyor konuyla ilgilenilsin istiyorum ve acil bir çözüm ile dönüş yapılmasını istiyorum. Lütfen bu ücret benden kesilmesin.

Seren 70 Okunma

Cevaplar

  • Seren04 Ağustos 2015

    Sadece kredi ile ilgili işlem yapılan hesaptan hesap işletim ücreti alınamaz. Lütfen geçmiş dönemlerin hesap işletim ücretini de iade ediniz. Gerekli yerlere bu yersiz durumu anlatacağım.

  • Seren03 Ağustos 2015

    Hiçbir şekilde yardımcı olunmamıştır

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn. Seren A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön