16 Temmuz 2015

Garanti Bankası Hesap İşlem Ücreti Almaya Başlamış!

Bu zamana kadar tek Garanti Bankası'nı kullanıyordum hala da kullanıyorum. Bir tane vadesiz eski maaş hesabım ve buna bağlı olarak vadeli hesabım var. Vadeli hesaba vadesizi kullanarak para yatırıyorum. Bir adet de kredi kartım var.

Bugün mesaj geldi ve ağustos ayı itibariyle hesap işlem ücreti alınacağına dair. Çağrı merkezinizi aradım orada ki görevliniz ile görüştüm ancak olumsuz bir yanıt aldım. o halde bütün hesaplarımı iptal ettireceğim dedim siz bilirsiniz dedi. Bir müşteri kaybetmek bu kadar mı kolay ey Garanti Bankası? Tek bir banka ile çalışıyorum illa başka bankaya mı geçelim istiyorsunuz anlamadım ki? Acilen telefon bekliyorum sizden.

Taner 172 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Taner K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön