09 Mayıs 2013

Garanti Bankası Hesap İptal Ederken Yapılanlar!

08.05.2013 tarihinde ikindi saatlerinde Garanti Bankası Alanya Merkez Şubesine hesabını iptal ettirmek için giden babamdan öncelikle hesap kapatma ücreti istenmiştir. Buraya kadar bir sorun yok, fakat bu parayı tahsil etmek için orada bulunan veznedar hanımefendi küsuratı 91 kuruş olan bu bedeli kuruşu kuruşuna istemiştir.

Fazlasını vermek isteyen babamı, para üstü vermek zorunda olmasına rağmen tam tutar olmadığı gerekçesiyle geri çevirmiştir. Buna rağmen babam saygınlığını koruyup, gidip 1 kuruş bulup bu bedeli TAM TUTAR olarak ödeyerek işlemi gerçekleştirmiştir. Hatta kendisi bu şikayeti yazmamı istememiştir. Böyle bir kabalığın telafisini nasıl yapabilirler bilinmez artık.

Okan 51 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

  • Okan 09 Mayıs 2013

    Olayın geçtiği şube Alanya Merkez Şubesi değil, Alanya Şekerhane Şubesidir. İlgili şikayet kaydını buna göre oluşturursanız sevinirim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön