Garanti Bankası Hesabımı Kullanamıyorum!

Neslihan K. |

Yaklaşık 1 ay kadar önce Pendik Çarşı şubesinden hesap açtırdım. Benden sadece kimlik isteyip hesabın açıldığını söyleyip hesap cüzdanı verdiler. Kalça protezi ameliyatı olduğum ve 2 ay kadar yürüyemeyeceğim için babama vekalet dilekçesi verip şubeye göndermeme rağmen bankacılık sözleşmesinin imzalanmadığını ve bilgilerimin eksik olduğunu söyleyip işlem yapmamışlar.

Ne zaman şubeyi arasam müşteri temsilcisi de yerinde yok. Kendi hatalarının cezasını ben çekmek zorunda kalıyorum. Sözleşme ya da bilgi formunu şubeden aldırıp kendim doldurup imzalayıp gönderebilirim. Bilgiler eksik olduğundan İnternet ve telefon bankacılığını da kullanamıyorum. Acilen çözüme kavuşturulmasını rica ederim.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Neslihan K.
  06 Ocak
  08:07

  Kendi çalışanlarının hesap bile açmayı bilmediği halde mağduriyetim giderilmedi ve hiçbir şekilde yardımcı olunmadı.Hesaptaki paramı çektikten sonra bir daha bu bankayla çalışmayı düşünmüyorum.

 • 02 Ocak
  11:03

  Müşterimiz Sn. Neslihan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş