Mehmet Ata C. Teşekkür Mesajı

Hatay şubesi az önce beni aradı ve hesabı kapattıklarını söylediler. Geçte olsa arayıp hatalarını düzelttiklerinden dolayı teşekkürler.

Garanti Bankası Hesabımı Kapatmıyor!

Mehmet Ata C. |

Hatay Antakya Garanti Bankası şubesinde açtırdığım maaş müşteri hesabını kullanmadığımdan dolayı ve yıllık hesap işletim ücreti alındığı için kapatmak istedim. Alo Garanti'yi aradığımda şubeye gitmemi istediler. Dilekçe yazıp Antakya şubesine gönderdim fakat kapatılmadı. Daha sonra Bolu şubesine giderek dilekçe verdim fakat internet bankacılığından baktığımda kapanmadığını gördüm.

Alo Garanti'yi aradığımda kredi kartının hesaba tanımlı olduğundan dolayı kapatılmadığını bildirdiler. Yaklaşık 10 kez Alo Garanti'yi aramama rağmen ve şubeye gidip dilekçe vermeme rağmen hesabım kapatılmadı. Lütfen insanları bu şekilde oyalamayı bırakın.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ata C.
  24 Ekim
  15:40

  2 ay önce halkbank ve garantiye aynı fax atmama rağmen sadece halkbank yanıtlamıştı. Garanti ile halkbank farkı.

 • Mehmet Ata C.
  22 Ekim
  19:13

  Hatay şubesi az önce beni aradı ve hesabı kapattıklarını söylediler. Geçte olsa arayıp hatalarını düzelttiklerinden dolayı teşekkürler.

 • 21 Ekim
  09:47

  Müşterimiz Sn. Mehmet Ata C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş