Garanti Bankası Hesabımı Kapatmıyor!

Levent İ. |

Geçtiğimiz hafta hesabımı kapatmak üzere Garanti Bankası Altıntepe şubesine giderek son kalan hesabımı kapatarak ilişiğimin kesilmesini istedim. İşlemi yapan yetkili bayan gerekli işlemin gerçekleştiğini ve hesabımın ve de ek olarak da tüm bilgilerimin ( internet bankacılığı gibi..) kapatıldığını söyledi.

O günün hemen ardından her gün Garanti Bankası beni arayarak elma hesabımın eksik bilgi güncellemesi gerektiğini söyleyen bir uyarı vermekte. Bankayı aradığımda hala hesabımın aktif olduğu söylendi.

Bu durumu bir kez daha aynı bankayla yaşadığımı belirtmek isterim. Bankalar bu yolla sistem hilesi yaparak hesap işletim ücreti almaktadırlar. Taleplerimiz ciddiye alınmamaktadır. Bu yasal bir suçtur.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent İ.
  01 Ocak
  19:38

  Garanti bankası gibi kurumlar olayların şikayet boyutuna ulaşmadan çözümlenmesini sağlayabilir. Şikayetvar.com un olayları ciideyetle ele alınmasını sağlamasından ötürü teşekkürlerimi bildirmek isterim.

 • 24 Aralık
  13:45

  Müşterimiz Sn. Levent İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş