02 Mayıs 2013

Garanti Bankası Hesabımı Kapatmayıp Bir de Borç Çıkardı!

Garanti Bankası Beykent Şub. hesabımı kapatmak için dilekçe vermek sureti ile başvuruda bulundum. Merak etmeyin hesabınız kapanacak dendi. Kurumsal olarak bildiğim bu firma şimdi bana 91 tl gibi bir borç çıkartmış olup yarına kadar ödeme yapmazsam avukatlık olacağımı dile getirmekte.

Müşteri hizmetleri ile görüştüm aynı zamanda Beykent şubenizi arıyorum fakat maalesef kimse telefonuma cevap vermiyor. Kurumsallık sizce bu mudur ? İnsanları mağdur etmek neden ?Madem gişedeki insanlar bunlarla ilgilenmiyor her işlemi telefonda yapıyorsunuz da neden kartımı telefonda kapatamıyorum? Harcama ödemelerime bakılıp gün içinde dönülmesini ve kartımın acilen kapatılmasını rica ediyorum.

Esin 59 Okunma

Cevaplar

  • Esin 27 Haziran 2013

    Sadece bana en son safhada destek veren Bayram Beydi sanırım ondan memnun kaldım kendine hakim kontrollü bir tavrı mevcuttu keşke Garanti Bankası şubelerine bankalarına da bu şekilde düzgün insanlar koyabilse banka personelleri umursamaz ukala,saygısız telefona çıkmaktan aciz yapısı oldukça o bankayla çalışmam verdiğim not garanti bankasına değil müşteri şikayetleri biriminde benimle ilgilenen Bayram Beyedir.Bilginize

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön