Garanti Bankası Hesabımı Kapatamıyorum!

Hasan Aykan Ş. |

0.00 TL bakiyeli hesabımı, internet bankacılığı üzerinden, hesap kapama butonu koymuş olmalarına rağmen, bilinmeyen bir sebeple kapatamıyorum. Sistem bana bankaya gitmemi, orada saatlerce sıra beklememi, sinirlerimin iyice bozulmasını, belki o zaman hesabın kapatılacağını bildiriyor. Madem çalışmayacak, neden hesap kapama butonunu oraya koydunuz. Haydi koydunuz, neden bir açıklama yapmıyor.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Aykan Ş.
  05 Mart
  08:18

  Bana verilen bilgi doğru değil. Hesabıma bağlı hiçbir ürün bulunmamaktadır. Ne kredi kartım var, ne otomatik ödeme, ne de kredi ya da başka bir şey. Yani Garanti Bankası yine en baştaki yerinde. Şubeye git saatlerce sıra bekle, sinirlerin bozulsun, sonra hesabını kapatalım... Bunu kabul etmiyorum. Ya bana hesabıma bağlı ürün nedir, onu bildirin, ya sitedeki hesabı kapat tuşunu kaldırın, ya da hesabımı kapatın.

 • 04 Mart
  11:10

  Müşterimiz Sn. Hakan Aykan Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş