05 Temmuz 2013

Garanti Bankası Hesabımdan Kesinti Yapılıyor!

Vadesiz hesabımdan aylık 3, 5 TL kesilmekte. Bankaya gidip bildirdiğimde ekstremin basılı olarak geldiğini ilettiler ve bu yüzden ücret aldıklarını beyan ettiler. Ekstrem zaten yazılı olarak hiç gelmediği halde birde uğraşmamak içim iptal edin dedim. Bankadaki görevli iptal ettiğini ve bu ücreti tekrar ödemeyeceğini söyledi.

3 ay önce bu olay yaşanmasına rağmen hala hesabımdan bu miktar kesiliyor. Garanti Bankası ne zaman bırakacaksın paramı almayı. Ayrıca hesap ücreti kesiliyor ondan bahsetmiyorum.

Yavuz 39 Okunma

Cevaplar

 • Yavuz 11 Temmuz 2013

  Ocak 2013 tarihinde vadesiz mevduat hesabımdan yıllık aidat adında 50 TL civarı bir kesinti oldu. Şubat 2013 tarihinde bankaya başvurdum ve aynen şu cevabı aldım ; - 2 tane ödeme talimatı verirsem aidat kesilmeyecek. Bugün hesabıma bir baktım ki yine aidat kesilmiş. Bankayı aradım ve aynen şöyle dediler; - Otomatik ödeme talimatınız var ama 6 aydır fatura düzenli ödenmiyor, siz daha 5 aydır ödüyorsunuz..... Bu kez şubeye gittim ve bana ubedeki temsilci aynen şöyle söyledi; - Eksik bilgi vermişiz. Evet şimdi söyle ey Garanti Bankası sen eksik bilgi verdin diye birde üstüne paramı mı alacaksın? Birde ricam bankayla görüşün yada arayın demeyin yaptım. Herikisi geçmiş olsun dedi.

 • Yavuz 10 Temmuz 2013

  Bugün bankaya gittim yine aynı çevrim devam edecek dedi. Mail atmış genel müdürlüğe onlar ne zaman düzeltirse o zaman olacakmış.

 • Yavuz 08 Temmuz 2013

  Arayıp sorunumu çözmediniz. Sanırım daha meşgul olduğunuz işler var

 • Garanti Bankası Temsilcisi05 Temmuz 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön