12 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesmiş

Garanti Bankası'ndan 2 adet ödeme talimatı verdiğim halde yıllık işletim ücreti kesilmiştir. Sadece bir ay ödeme de sehven aksaklık olmuştur. Ağustos 2013'te, onu da hatırlamıyorum bile. Bu konuda ikaz dahi edilmedik. Geç ödeme de yine bankanız üzerinden oldu. Devlet bankasında bile olmayacak ilgisizlik.

Kızgınlıkla bende hesabımı kapattım. Ancak suçu bankanızın tüzel kişiliğine yüklemek ne kadar doğru bilemiyorum. İşletim ücretinin hesabıma iadesi ile Garanti Bankası'ndaki hesabımın tekrar aktif hale getirilmesini istiyorum.

Şükriye 52 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Şükriye F. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön