08 Temmuz 2015

Garanti Bankası Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesintisi Yapıyor.

Garanti Bankası geçen yıl Kasım ayında çalışmaya başladım. Hesabımı açtırırken, bireysel emekliliğimi de Garanti Bankası'ndan yaptırmam koşuluyla, hesap işletim ücreti alınmayacağı konusunda anlaştık. Ben de buna istinaden hesap açtırdım ve bireysel emeklilik yaptırdım. Ancak 4 Temmuz'da 63.50 TL hesap işletim ücreti çekildiğini gördüm.

Mağduriyetim sebebiyle, Garanti Bankası'ndan beni boş vaatlerle kandırdığı için şikayetçiyim. Bilseydim farklı bir bankadan hesap açtırırdım. Önümüzdeki ay hesabımı kapattırıp, emekliliğimi de iptal edip başka bir bankaya geçeceğim. Herkese tavsiyem şudur; sakın Garanti Bankası'nın ilk görüşmedeki vaatlerine kanmayın, sözlerinde durmuyorlar.

Betul 243 Okunma

Cevaplar

  • Betul09 Temmuz 2015

    Garanti Bankasıyla geçen yıl Kasım ayında çalışmaya başladım. Hesabımı açtırıken, bireysel emekliliğimi de Garanti Bankası'ndan yaptırmam koşuluyla, hesap işletim ücreti alınmayacağı konusunda anlaştık. Ben de buna istinaden hesap açtırdım ve bireysel emeklilik yaptırdım. Ancak 4 Temmuz'da 63.50 TL hesap işletim ücreti çekildiğini gördüm. Mağduriyetim sebebiyle, Garanti Bankası'ndan beni boş vaatlerle kandırdığı için şikayetçiyim. Bilseydim farklı bir bankadan hesap açtırırdım. Önümüzdeki ay hesabımı kapattırıp, emekliliğimide iptal edip başka bir bankaya geçeceğim. Herkese tavsiyem şudur; sakın Garanti Bankası'nın ilk görüşmedeki vaatlerine kanmayın, sözlerinde durmuyorlar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Betül D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön