22 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı

19.01.2014 Tarihinde 490/66**** no'lu Garanti Bankası hesabımdan 54,59 lira hesap işletim ücreti adı altında para kesildiğini gördüm. Bu kesintinin yasal olmadığını bilmekle beraber geriye dönük tüm yasal olmayan kesintilerimin tarafıma iadesini istiyorum. Aksi taktirde yasal yollara başvuracağım.

Atakan 29 Okunma

Cevaplar

  • Atakan 27 Ocak 2014

    5 gün geçmesine rağmen daha arayan soran olmadı ve dikkat ettim garanti bankası her şikayete aynı otomatik mesajı gönderiyor ve merak ediyorum dönüş yaptığı kimse oldumu!!?

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Atakan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön