18 Temmuz 2013

Garanti Bankası Hesabımdan Ekstre ve BSMV Ücreti Kesiliyor!

Garanti Bankası Bonus kredi kartıma bağlı bir vadesiz mevduat hesabım mevcut. Ekstre ve BSMV ücreti adı altında hesabımdan her ay 3.75 TL tahsil ediliyor. Ekstre talebimi iptal etmek istiyorum ve şimdiye kadar yapılan tüm bu kesinti toplamlarının hesabıma iade edilmesini ve bankanızla çalışmaya devam etmek için bu ücretin tekrardan alınmamasını istiyorum.

Bu döneme kadar hesabımdan kesilen ücretlerin isimleri ise 2012 yılı şubat ayı ekstresi + 2013 temmuz ayı ekstresi dahil toplam 16 ay = 60 TL müşteri hizmetlerini arıyorum iptal etmek istiyorum dediğimde, bankadan yardımcı olurlar diyorlar. Açarken sanki bankadan açtırdım da iptali için bankaya gidin diyorlar.

Ahmet 1.943 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 17 Eylül 2013

    Bilgi falan verilmedi yeni ay geldi hala kesim devam ediyor. ISrarla bu nedir dememe rağmen!...

  • Ahmet 20 Ağustos 2013

    Sayın Garanti bankası A.Ş. ve tüm garanti müşterileri 'ne duyrulur..... Vermiş olduğum şikayetten sonra garanti müşteri hizmetleri sağolsun Mail atarak durumu bana bildirmiştir. Kendileri otomatik yaptığı ekstreyi postayla gönderme tanımlamasını bana bankaya giderek iptal edebilirsiniz şeklinde yol göstermişlerdir.Sağolun...Fakat gidip iptal etme işlemini yapıp bu ay ki hesap kontolümde bir de ne göreyim..3.75TL ekstre ve bsmv adına kesilen ücret...Sadece 1 kişiden bu tüm müşterileri siz düşünün...Neyse komik olan bu ekstre bana postayla geliyormuş da ondan kesiliyormuş, Allah Allah ben hep mailimden kontrol ediyordum nasıl olur ki bu...Neyse halen kesilmeye devam ediyor hesabımı kapatağım bilginiz olsun.Artık 3.75 tl ve diğerlerinden garantiyi kazandırmayacağım...

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön