09 Mayıs 2013

Garanti Bankası Hesabımdan Çekilen Kredi Kartı Borcu!

Garanti bankası 2 sene önceki kredi kartı borcuyla ilgili hesabımdan uyarı ve haber vermeksizin 500 lira limitli kredi kartının 1325 lira gecikmeli borcuna istinaden hesabımdan 1675.17 lira para çekmiştir .Bu hesaba ilişkin ben 2 sene önce bir avukata 467 lira ödeyip borcumun kapandığını düşünürken bunun tekrar ortaya çıkması beni şok etti.

Garanti bankası gibi saygın bir bankanın haksızca bu davranışı beni hem çok büyük hayal kırıklığına uğrattı , hemde çok zor bir duruma soktu. Bakmakla yükümlü olduğum insanlar var ve 1 ay boyunca para alabileceğim bir kaynak yok . Bu nasıl bir Müşteri hizmetidir ? Bana ulaşabilecekleri E-mail ,mektup ,telefon varken neden haber verilmedi?

Hakan 102 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 09 Mayıs 2013

    Aynı şeyi bankayı aradığımda da söylediler hala bekliyorum . Bilgilendirme çocuğumun önüne ekmek koymuyor . Benim için en önemlisi şu .Bu hesap iki senedir var bir çok kez bu hesabıma para yattı , neden bu para daha önce faiz bu kadar çok işlememişken çekilmedi ?? neden bir sene gibi bir süre beklediler ve şimdi bu parayı çektiler ?? Amaç insanların acizliğinden istifade edip bu şekilde de para kazanmak mı ?? Garanti bankası gibi saygın bir banka zaten dünyanın faizini işletirken niçin fazladan bir sene bekledi ?? Ve en önemlisi neden hiç bir şekilde uyarılmadım ???

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön