Garanti Bankası Hesabımdan Benden Habersiz Para Çekilmiş.

Burak B. |

En son benim haberim olmadan başka biri benim adıma 200 lira post cihazından geçiş yapıyor. Kartımın ne kopyası ne başka bir bilgisi kimsede olmadığı halde, bunu gerek müşteri hizmetlerine gerekse Çağlayan şubenize bildirdim ve şikayetimi ilettim, bana 120 gün içerisinde kesin dönüş sözü verdi ve geri dönüş yapılmadı. Burada bankanızın büyük bir açığı var ve ben gerekli yerlere gideceğim. Şikayet sonrası 120 gün yasal sürecimizde doldu.

200 Lira sizin için az bir para olabilir ama ben gurbette üniversite okumaya çalışıyorum ve benim param alınıyor. Bankanıza bu durumu bildiriyorum. Tekrar söylüyorum pos cihazından 200 TL alışveriş yapılıyor fakat ne kartım karşı tarafta ne de şifremi biliyor. En kısa sürede geri dönüş yapılıp param iade edilmezse mahkemeye kadar gidip şikayet edeceğimden şüpheniz olmasın.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak B.
  07 Mayıs
  14:39

  Haber bekliyorum

 • 07 Mayıs
  09:43

  Müşterimiz Sn. Burak B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş