05 Eylül 2013

Garanti Bankası Hesabımdan Alınan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Garanti Bankası hesap işletim ücreti adı altında 04*** nolu hesabımdan 2013 yılı 1. yarıyıl hesap işletim ücreti adı altında sularında toplamda 49 TL kesmiştir. Aldığınız bu ücretle ilgili sözleşme şartı önceden hazırlanan standart sözleşmede yer alması nedeniyle içeriğine etki edilemeyip, müzakere edilemediğinden haksız bir şarttır ve tüketici için bağlayıcı değildir ve haksız bir şart içeren sözleşmeler geçersizdir.

Yukarıda açıklanan nedenlerle hesabımdan kesilen 49 TL'nin ve diğer hesaplarımdan 2 yıl içinde kesilen tüm hesap işletim ücretlerinin iade edilmesini aksi taktirde bankanızda ki tüm hesaplarımı kapatacağımı ve yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Mehmet 35 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Mehmet Caner U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön