13 Aralık 2013

Garanti Bankası Hesabımdan 68 TL Kart Aidatı Kesti!

Tüketici Koruma Derneğinin almış olduğu karara göre yıllık kart aidatı alınamaz. Kart aidatının geri çekilmesi için hem müşteri hizmetlerini, hem haklı müşteri hattını aradım, şubeyi aradım. Bir hafta sonra geri aradılar ve kredi kartı sözleşmesinde imzam olduğu için geri çekilemeyeceğini söylediler.

Halbuki kanun aidat alamazsınız diyor, özel bir banka kendini kanunun üstünde mi görüyor merak ediyorum? Ben ekstreye yansımış olan tüm borcumu; Kart aidatı hariç ödedim. Aidatın acilen geri çekilmesini istiyorum ve buradan beyan ediyorum aidat sebebiyle yansıyacak tüm faizlerden borçlardan mes'uliyet kabul etmiyorum. Tüm mes'uliyet Garanti Bankasına aittir.BBDK ya da iletirim durumu.

Aydin 57 Okunma

Cevaplar

  • Aydin 16 Aralık 2013

    Garanti Bankası bırakın çözüm sağlamayı beni hiçbir şekilde konuyla ilgili aramadılar bile. Yazıklar olsun, birde oraya hemen not düşmüşler, aranılacaktır diye.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Aydın I. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön