03 Kasım 2014

Garanti Bankası Hesabıma Havale Edilen Para Kayboldu.

Garanti Bankası'nda bulunan hesabıma yine Garanti Bankasında hesabi bulunan bir arkadaşımın havale ettiği para kayboldu. Garanti Bankasına telefonla ve direkt olarak giderek yaptığım başvurularda veznedarlar paranın hareketini bulamadılar.

Dekont göstermeme rağmen benim başvurularıma para gönderilmemiştir, parayı gönderen arkadaşımın telefonlarına da para gönderilmiştir şeklinde cevap veren banka konuya ilgisiz kalmıştır. Günümüzün banka işlemlerinin tamamen sistemler üzerinden olduğunu düşünürsek böyle bir hatanın yapılması trajiktir ve bir bankayla çalışmamak için başlıca sebeptir.

Can 571 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Can S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön