01 Nisan 2013

Garanti Bankası Hesabıma Borç Yansıtılmış!

2011 yılında maaş hesabı için garanti bankasından bir hesap açtırdım. işyerinin kapanması neticesinde farklı bir firmada farklı bir bankanın maaş hesabını kullanmaya başladım. adı geçen bankamız 2011 yılından bugüne kadar her aya mahsus olmak üzere EKSTRE+BSMV Ücreti adı altında 3,75 tl hesabıma borç olarak yansıtmış.

Aradan 2 yıl geçip borç 100 tl civarı olunca bu çok saygıdeğer bankamız tarafıma ulaşmayı akıl edip bankada kayıtlı cep numaramı arayarak 97 tl borcunuz var ödeyin ödemezseniz icra yoluyla alırız imasından bulunmuştur. Başka hiçbir bankadan karşılaşmadığım bir durum için garanti bankasını kınıyorum.

Levent 105 Okunma

Cevaplar

  • Levent02 Nisan 2013

    4440333 arayıp iade işleminin gerçekleştireleceğini,şikayetim ile ilgili haklı olduğumu 1 hafta içerisinde işlemin yapılacağını söylediler.şu bankacılık sistemimiz ne zaman adam olur çok merak ediyorum doğrusu!!!

  • Levent02 Nisan 2013

    Sayın Levent Karaarslan, ******** nolu Tek hesabınız 2 dönem gecikmede ve banka takibindedir.Bankacılık sektöründe olumsuz sicil kaydınızın oluşmaması için ödemenizi acil yapınız 02124109000... evet saygıdeğer bankamız çok ilgi alaka göstermiş inceleyip yukarıdaki msj ı göndermeyi uygun bulmuş.işin gücün yoksa hakem heyeti dilekçe,git gel vs.uğraş dur.ben bu bedeli geriye alacağım ve bir dahada Garanti Bankasıyla ne kendimi nede tanıdıklarımı muhattap ettireceğim.müşterisi bol basıl olsa bankamızın.

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön