26 Kasım 2014

Garanti Bankası Hesaba Konulan Blokenin Kaldırılmaması!

Bundan yaklaşık 2 ay önce banka hesabıma ödemiş olduğum borç için bloke konulmuş. Bankadan aldığım bilgiler doğrultusunda mahkemeye gidip icra dosyasının kapandığına dair belgeyi alıp bankaya teslim ettim. Banka hesabımın bulunduğu şubeyi en az 15 defa aramama ve bulunduğum yerdeki banka şubesine 4-5 defa gitmeme rağmen hala hesabımdaki bloke kaldırılmadı.

En son aldığım fikir doğrultusunda Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunma kararı aldım. Ayda 10.000 kişinin hesabına bunu yapsanız 2 ay tüm prosedür yerine getirilmesine rağmen hesaptaki parayı sahibine kullandırmayıp siz kullansanız sizden iyisi yok.

Bahadir 293 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Bahadır Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön