20 Nisan 2013

Garanti Bankası Hesaba Gönderilen Havale Bedelinden Kesilen Masraf!

31.12 tarihinde Sapanca şubesindeki kredili mevduat hesabıma 140 lira havale yaparken kredili mevduat değil de kredi hesabımın numarasını yazmışım..3 ay boyunca havalede bekletilen 140 lira, şubeye müraacatımla, içinden 35 lira işlem ücreti kesilerek hesabıma geçti.

Halbuki havaleyi alan şube küçük bir semt şubesidir,bunu en geç ertesi gün bana bir telefon ederek çözebilirdi.27.3 tarihinden beri en az 6-7 kere "Haklı müşteri hattına" yazdığım yazılara hep aynı cevabı veriyorlar(Bu bankamızın yılda iki defa müşterilerinden aldığı hesap işletim ücretidir diye)Bunun hesap işletim ücreti değil,havaleden haksız yere kesilen bir bedel olduğunu anlatamadım.(Güneş Ataç Sapanca şubesi müşterisi)

Nesrin 55 Okunma

Cevaplar

  • Nesrin26 Temmuz 2013

    Maalesef Banka, aldıkları masrafın iadesini haklı olduğum halde yapmadı.

  • Nesrin23 Nisan 2013

    Garanti bankası cevap yazıyor ama herhalde ben derdimi birtürlü anlatamıyorum.Benim anlatmak istediğim,hesabıma gönderdiğim havale bedeli hesabıma geçmeyip 3 ay şubede açıkta bekletilmiş ve benim şubeye müraacatımla içinden 35 lira kesilerek hesabıma geçmiştir. Yoksa şubeden yapılan havale ve eft işlemlerinden masraf alındığını biliyorum.Bu defa sanırım anlaşılmıştır.Saygılarımla Güneş Ataç

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön