07 Mart 2014

Garanti Bankası Hesaba Gelen Parama Hangi Hakla Bloke Koydunuz?

Hesabıma gelen paranın miktarı büyük diye, parayı bloke etmekteler. Soru sorduğumda, paramın neden serbest bırakılmadığına dair saçma sapan bir açıklama yapıldı. Söyler misiniz Garanti Bankası kim oluyor da bana gönderilen bir parayı miktarı ne olursa olsun bloke edebiliyor? Hangi hak ile?

Bu konu burada kalmayacak, yasal her türlü şekilde beni zarara uğrattıkları için dava açılacak. Bugün günlerden 07.03.2014 ve saat 16:21, ödeme yapmam gereken bir dosya için, hesaba gelen ve söz verdiğimiz gibi ödeme yapamamızdan dolayı hem maddi hem manevi zarara uğruyorum ve Bankanın yaptığı açıklama içler acısı! Maddi zararımı temin edecekler aksi takdirde yasal olarak dava açacağım.

Aykut 103 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Mart 2014

    Müşterimiz Aykut A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön