02 Nisan 2014

Garanti Bankası Her Yıl Üyelik Aidatı Alıyor!

Her yıl maalesef ki Garanti Bankası ile aynı sorunu yaşamaya devam etmekteyim. Bu yılda haklı olarak kredi kartıma yansıtılan üyelik kart bedeli olan 69 TL ile ilgili itirazım söz konusu. Bu bedeli hiç bir şekilde ödemeyeceğimi belirtmek istiyorum gerekirse kartımın kapatılmasını talep etmekteyim. Acil olarak konu ile ilgili yetkili birinin tarafımı arayarak çözüm getirmesini istiyorum.

Talebim sunmuş olduğunuz bonuslar değil, derdim kart aidatı ödemek istemiyorum. Geri dönüş yapılmaması halinde kaymakamlığa başvuru yaparak geriye dönük tüm yılların aidat ödemesi geri talep edeceğimi bildirmek isterim.

Elif 101 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Nisan 2014

    Müşterimiz Elif Başak K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön