Adem T. Teşekkür Mesajı

problem çözüldü. beni aradılar.işletim ücreti olarak kestikleri parayı tekrar iade ettiler.teşekkür ediyorum

Garanti Bankası Her Koşulda Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Adem T. |

Garanti Bankası'nın kredi kartını kullanıyorum 5 yılı geçti neredeyse kullanalı. Geçen ay 60 TL nakit paramı ne olur ne olmaz diye bankada harcamadan kalsın diye kredi kartındaki hesaba yatırdım. Üçyol hesabına yatırmış olduğum paranın orada durmayacağını birden bir 50 TL'ye yakın bir kısmını keseceklerini nereden bilebilirdim ki?

50 TL 2013 hesap işletim ücreti adına 10 TL'de kredi kartının borcunu ödemek için kesilmiş. Bu çok sinirimi bozdu. Bir kere ben 5-6 senedir müşterinizim. Ayrıca 6 farklı otomatik ödeme talimatı vermişim. Her ay sizin kartınızla alış veriş yapıyorum. Nasıl oluyor da hesaptan kesebiliyorsun? Bankaların büyük çoğunluğu 3 otomatik ödeme talimatı verenden işlem ücreti almıyor.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem T.
  13 Eylül
  07:15

  problem çözüldü. beni aradılar.işletim ücreti olarak kestikleri parayı tekrar iade ettiler.teşekkür ediyorum

 • 09 Eylül
  10:46

  Müşterimiz Sn. Adem T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş