16 Mart 2013

Garanti Bankası Hep Aynı Cevaplar!

Bankadan bana gelen cevaba bakar mısınız;
Benim bildiğim son ödeme tarhinden sonra 4 iş günü, garanti bakasının ödeme opsiyonu olduğudur. Belki yanlış biliyorum. Hadi onu geçti diyelim, peki kart aidat ücreti hakkında neden birşeyler yazmıyorlar. Hep standart cevaplar.

"Sayın Ali Ç.,

Haklı Müşteri Hattı’na iletmiş olduğunuz 34141869 numaralı mesajınız değerlendirilmiştir. 8020 ile biten kredi kartınızın 04/02/2013 son ödeme tarihli 392. dönem ekstre borcunu 05/02/2013 tarihinde ödediğiniz için kart ekstrenize gecikme faizi yansımıştır. Gecikme faizi hesaplama işlemi ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz 444 0 333 Alo Garanti veya Şubelerimiz’den destek alabilirsiniz."

Ali 36 Okunma

Cevaplar

  • Ali 20 Mart 2013

    Garanti bankasından gelen cevaplar gerçekten çok komik. Söyledikleri hep şu ifadeler oda mail ile,şikayetiniz kayıt altına alınmıştır en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır veya şu telefonu arasanız size yardımcı olunacaktır....Arıyorum ama yine de saçma sapan cevaplarla karşılaşıyorum. Yazıklar olsun!!!!!!!

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön