18 Mayıs 2015

Garanti Bankası Hediye Bonusu Hesabımdan Geri Aldı!

Anneler gününde kartıma 100 TL bonus yükleyip, 2 gün sonra da yanlışlık olmuş deyip hesabımdan nakit olarak parayı çekmişler.

Anneler günü nedeniyle bankanın bir hediyesi mi yoksa, herhangi bir kampanyadan dolayı kazandığım bir bonusmu nereden bilebilirim?

Bankanın yapmış olduğu hatanın cezasını niye ben çekiyorum? Madem öyle daha dikkatli olup ve sonuçlarına katlanacaksın. 100 TL bonus yatmasa, ben böyle bir harcama yapmayacaktım. Ayrıca böyle bir hatanın anneler gününde yapılmış olması da düşündürücü. İnsanları harcama yapmaya teşvik edip, sonrasında hata oldu deyip geri almak gerçekten düşündürücü.

Kazanılmış, verilmiş bir hak geri alınamaz. Bu sebeple 100 TL geri iadesini istiyorum.

Sercan 246 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Sercan Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön